Dostawa

Wnatural stawia sobie za cel, aby dostawa produktów była dla Państwa jak najmniej uciążliwa. Dlatego też korzystamy ze sprawdzonych form dostawy. Oferujemy Państwu odbiór zamówienia poprzez kuriera DHL. 

 

KURIER DHL

Koszt dostawy kurierem DHL dla zamówień o wartości powyżej 370 zł - 0 zł

Koszt dostawy kurierem DHL dla zamówień o wartości poniżej 370 zł - 15 zł

 

Z chwilą przejęcia przesyłki przez firmę kurierską zostanie wysłana do Ciebie wiadomość drogą elektroniczną z numerem listu przewozowego. Dzięki możliwości zlokalizowania przesyłki na stronie www.dpd.com.pl całodobowo możesz śledzić położenie swojego zamówienia. Chcemy, aby każdy nasz klient otrzymał swoje zamówienie jak najszybciej, dlatego już następnego dnia będziesz mógł otrzymać swoje zamówienie.

 

DOSTAWA PRZESYŁKI

Kurierzy  dostarczają przesyłki w dni robocze, najczęściej w godzinach 8.00 – 18.00. Wszystko zależy od miejsca dostawy, pogody oraz samego spedytora. Kurier nie ma obowiązku dzwonienia przed dostarczeniem przesyłki, ale zazwyczaj stara się skontaktować z odbiorcą. 
 
 
Możesz skontaktować się z firmą kurierską DHL w celu uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące transportu Twojej przesyłki podając numer listu przewozowego.

 

 

Need Help?